Utrzymanie

Le temps d'entretien

Kilka czynności wystarczy, aby chronić Wasz basen przed bakteriami, algami i zanieczyszczeniami. Nie lekceważcie tego, nie zajmie Wam to dużo czasu.
 

Regularne i proste czyszczenie

 W pięknym, letnim słońcu, błękitna i przejrzysta woda Waszego basenu zaprasza Was do kąpieli. Aby zachować ten uroczy obraz, każdego dnia wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad, których wykonanie nie zajmie Wam więcej, niż pół godziny tygodniowo. Nie pozwólcie bakteriom i algom zawładnąć Waszą oazą przyjemności! !

 
 

 

 Codzienne czynności

 Za pomocą wybieraka pozbędziecie się każdego owada lub zeschłego liścia z basenu. Należy również kontrolować poziom wody. Upewnijcie się, że system filtrujący jest prawidłowo ustawiony. Raz w tygodniu, czyśćcie dno basenu, wymieńcie filtry, sprawdźcie pH i stężenie chloru w wodzie.

 

 Utrzymanie roczne

 Po zakończeniu sezonu kąpielowego, należy przygotować basen na zimę. Dzięki starannemu sprawdzeniu akcesoriów unikniecie przykrych niespodzianek wiosną, w czasie wznowienia sezonu. Jeżeli zostawiacie wodę w basenie, możecie użyć jednego z produktów do zimowania, aby zatrzymać rozwój alg i produkcję wapnia na ścianach basenu. Wszystko zależy od Was !